Opcje przeglądania
Producent
Hipoalergiczny
Kategoria
Przeznaczenie wosku
Cena
-
od
do
Nowość
Promocja
Newsletter
Patyczki drewniane do nakładania wosku wąskie szpatułki 50 sztuk
Drewniane patyczki wąskie szpatułki do nakładania wosku do depilacji
Szpatułki wąskie do depilacji precyzyjnej: brwi, bikini, pachy, wąsik. Idealnie gładka skóra!
Ilość: 50 sztuk.
Długość: 140 mm.
Drewniane szpatułki jednorazowe służą do nakładania ciepłych i bezpaskowych twardych wosków. Bardzo wygodne do pracy precyzyjnej np. brwi, bikini, pachy, wąsik.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Patyczki drewniane proste do depilacji ekologiczne szpatułki długość 11cm 1000 sztuk
Patyczki drewniane proste do depilacji ekologiczne szpatułki długość 11cm 1000 sztuk
Drewniane patyczki do lodów to niezastąpiony element w domowej oraz profesjonalnej produkcji lodów, sorbetów, a także jako uniwersalne narzędzie w gastronomii, rękodziele i kosmetyce. Wykonane z naturalnego, gładko szlifowanego drewna, są ekologiczne, biodegradowalne i całkowicie bezpieczne w kontakcie z żywnością.
Właściwości:
- Materiał: naturalne drewno.
- Długość: 11 cm.
- Ilość: 1000 sztuk.
- Rodzaj: proste, klasyczne patyczki (szpatułki).
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Podgrzewacz do wosku Smart PRO WAX 700 120W + wosk gratis
PODGRZEWACZ DO WOSKU PRO WAX 700 PUSZKA 500 ML 120W BIAŁY
Do wosku twardego oraz w puszkach.
+ Wosk 100g gratis!
Wosk wysyłany losowo. Woski depilujące Italwax to pełna linia profesjonalnych produktów w woskiem do zabiegów woskowania.
Profesjonalny cyfrowy podgrzewacz wosku nadaje się do wszystkich rodzajów wosków do depilacji. Prosty w obsłudze.
Topi wszystkie rodzaje wosków do depilacji: wosk w puszce, wosk twardy, w drażetkach (do podgrzewacza dołączony jest garnuszek, w którym można roztopić wosk twardy i w drażetkach).
CECHY PRODUKTU:
- nowoczesny design i ponadczasowy kolor urządzenia
- łatwa w czyszczeniu obudowa z wysokiej jakości tworzywa
- regulowana temperatura
Ilość: 1 sztuka.
Podgrzewacz posiada specjalne tryby:
- tryb podgrzewania wosku twardego
- tryb podgrzewania wosku w puszce.
Ustawiony czas pracy można regulować w zakresie od 0,5 godziny do 24 godzin.
Temperaturę można regulować od 25°C do 135°C.
Dane techniczne:
- moc: 120W
- pojemność: 500ml
- temperatura: 25 - 135°C.
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Podgrzewacz do wosku twardego oraz w puszce Pro-Wax 120W z termostatem i wyświetlaczem
Podgrzewacz do wosku twardego oraz w puszce Pro-Wax 120W z termostatem i wyświetlaczem
Służy do podgrzewania wosku w perełkach, puszkach i kostkach.
Ilość: 1 sztuka.
Kolor: biały.
Pojemność: 400ml.
Moc: 120W.
Temperatura: 25 - 135 st. C.
Dostępność: brak towaru
Podgrzewacz do wosku twardego w puszce Pro-Wax 700 120W LCD
Podgrzewacz do wosku twardego w puszce Pro-Wax 700 120W
Profesjonalny cyfrowy podgrzewacz wosku nadaje się do wszystkich rodzajów wosków do depilacji. Prosty w obsłudze. Topi wszystkie rodzaje wosków do depilacji: wosk w puszce, wosk twardy, w drażetkach (do podgrzewacza dołączony jest garnuszek, w którym można roztopić wosk twardy i w drażetkach).
Podgrzewacz posiada specjalne tryby: tryb podgrzewania wosku twardego i tryb podgrzewania wosku w puszce oraz funkcję opóźnienia podgrzewania. Ustawiony czas pracy można regulować w zakresie od 0,5 godziny do 24 godzin.
Temperaturę można regulować od 25 st. C do 135 st. C.
Dane techniczne:
- moc: 120 W
- pojemność: 500 ml
- temperatura: 25 - 135 st. C.
UWAGA ! Przed przystąpieniem do zakupu przeczytaj instrukcję obsługi podgrzewacza .
Zawsze odłączać urządzenie od zasilania, jeżeli pozostaje on bez nadzoru oraz przed składaniem, rozkładaniem lub czyszczeniem
Nie wolno pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru !
PRODUKT DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO, CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI, PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI.
INFORMACJE DODATKOWE
UŻYCIE:
Depilacji woskiem nie powinny stosować osoby borykające się z chorobami skóry, żylakami, problemami z naczynkami. Także różnego rodzaju rany, otwarcia, zapalenia czy świeże blizny uniemożliwiają przeprowadzenie depilacji woskiem. Kobiety w ciąży nie powinny korzystać z takiej formy depilacji.
Jeśli chcemy usunąć włosy woskiem musimy pamiętać, iż muszą one osiągnąć długość przynajmniej 1 cm. Na kilka dni przed depilacją należy powstrzymać się od opalania, zarówno na solarium, jak i na plaży oraz z sauny. Dzień przed depilacją należy zrobić dokładny peeling, aby złuszczyć martwy naskórek, pod którym skrywać mogą się włoski. Niewskazane jest używanie balsamów, kremów czy olejków, które mogłyby pozostawić na ciele tłustą warstwę. W takiej sytuacji wosk nie będzie mógł przykleić się do skóry i depilacja się nie powiedzie.
Jeśli masz bardzo wrażliwą skórę dobierz specjalny wosk zawierający dwutlenek tytanu o właściwościach łagodzących lub woski przeznaczone do wrażliwej skóry z kojącym rumiankiem i aloesem. Nie stosuj wosku na podrażnioną skórę.
UWAGA! Urządzenie może nagrzać wosk do TEMPERATURY ZNACZNIE WYŻSZEJ NIŻ TEMPERATURA PRAWIDŁOWA WOSKU GOTOWEGO DO UŻYCIA, NAWET DO 95 STOPNI C. NIE NALEŻY DO TEGO DOPUŚCIĆ. NALEŻY KONTROLOWAĆ TEMPERATURĘ WOSKU.
UWAGA:
Unikać woskowania obszary skóry z ranami, oparzeniami słonecznymi, podrażnieniami, żylakami, trądzikiem. Unikać kontaktu z oczami ! W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody przez co najmniej 10 minut. Trzymać z dala od dzieci!!!
Produkty oferowane na niniejszej aukcji przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego.
Środki ostrożności:
- Przechowywać w miejscu niewidocznym niedostępnym dla dzieci. CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI
- Używać zgodnie z przeznaczeniem.
- Używaj prawidłowego napięcia.
- Chroń urządzenie przed kontaktem z wodą.
Nie korzystaj z produktu:
- w wilgotnych pomieszczeniach,
- jeśli zasilacz został uszkodzony,
- jeśli urządzenie lub kabel połączeniowy jest uszkodzony.
Urządzenie przeznaczone jest do użytku w wewnątrz pomieszczeń.
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Podgrzewacz do wosku w rolce - niebieski
PODGRZEWACZ DO WOSKÓW W ROLCE niebieski
Depilacja nigdy nie była prostsza! Zadbaj o gładkie ciało. Dzięki ergonomicznemu kształtowi wysokiej jakości podgrzewacza do wosku wykonasz zabieg depilacji nie tylko w salonie kosmetycznym, ale także w domowym zaciszu. Ciesz się wygodą, komfortem i łatwością wykonania zabiegu, a przede wszystkim gładką skórą!
- extra mocny - szybko rozpuszcza wosk,
- funkcjonalny
- wygodny - kabel zasilający,
- optymalny - rozgrzewa wosk i utrzymuje w temp. 45° C,
- ergonomiczny - opływowy nowoczesny design,
- estetyczny - pokryty łatwo zmywalną powierzchnią,
- solidny - 12 miesięcy gwarancji
Dane techniczne:
- napięcie: AC 220-240V/50 Hz, moc 40W
- waga podgrzewacza: 0,17 kg
- wymiary podgrzewacza: 180x70x40 mm
- wymiary opakowania 11 x 6 x 20 cm
- waga w opakowaniu 0,5 kg
SPOSÓB UŻYCIA:
Wystarczy włożyć wkład z woskiem do podgrzewacza i podłączyć go do prądu. Mniej więcej po 20-25 minutach można przystąpić do zabiegu.
Wosk podgrzany do optymalnej temperatury nakłada się równomiernie, nie ciągnie się, ani też nie parzy.
Wosk nakładamy za pomocą rolki znajdującej się na wkładzie, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa. Pasek przyklejamy również w tym samym kierunku. Następnie energicznym ruchem przy skórze odrywamy pasek w przeciwną stronę (pod włos). Aby uniknąć bólu przy odrywaniu paska należy lekko naciągnąć skórę. Pozostałości wosku usuwamy olejkiem po depilacji, a następnie możemy nałożyć opóźniający wzrost włosa krem po depilacji, który sprawi, iż włosy staną się delikatniejsze i cieńsze, a kolejne zabiegi depilacji będą łatwiejsze i mniej bolesne.
Środki ostrożności:
- Produkt do użytku profesjonalnego.
- Chronić przed dziećmi.
- Nie stosować na podrażnione i uszkodzone obszary skóry.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Podgrzewacz do wosku w rolce Duo 80W na 2 wkłady
Podgrzewacz do wosku w rolce DUO
Innowacyjny i funkcjonalny
Wygodny, bardzo funkcjonalny, podgrzewacz do wosku w rolkach na 2 wkłady. Niezastąpiony w każdym gabinecie kosmetycznym w zabiegach depilacji woskiem zwłaszcza przy zabiegach na większych powierzchniach ciała.
Podgrzewacz jest bezpieczny, oraz łatwy w obsłudze o krótkim czasie rozgrzewania wkładów.
Najczęściej kupowany do użytku w salonach kosmetycznych.
W skład zestawu wchodzą:
- baza
- podgrzewacz 2 szt.
- przewód zasilający
- instrukcja
- gwarancja
Dane techniczne:
- marka: Activ
- napięcie: AC 230/60Hz
- moc: 2x40 W
- wymiary bazy podgrzewacza: 180x130x100 mm
- wymiary podgrzewacza: 180x65x40 mm
- wymiary opakowania 21 x 17 x 22 cm.
UWAGA ! Przed przystąpieniem do użycia zapoznaj się z instrukcją załączoną do podgrzewacza.
Zawsze odłączać urządzenie od zasilania, jeżeli pozostaje on bez nadzoru oraz przed składaniem, rozkładaniem lub czyszczeniem. Nie wolno pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru.
UWAGA ! Przed przystąpieniem do depilacji należy koniecznie sprawdzić temperaturę podgrzanego wosku czy nie jest za wysoka ! Za wysoka temperatura wosku grozi oparzeniem skóry !
Produkty oferowane na niniejszej aukcji przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego.
Środki ostrożności:
- Przechowywać w miejscu niewidocznym niedostępnym dla dzieci. CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI
- Używać zgodnie z przeznaczeniem.
- Używaj prawidłowego napięcia.
- Chroń urządzenie przed kontaktem z wodą.
Nie korzystaj z produktu:
- w wilgotnych pomieszczeniach,
- jeśli zasilacz został uszkodzony,
- jeśli urządzenie lub kabel połączeniowy jest uszkodzony.
Urządzenie przeznaczone jest do użytku w wewnątrz pomieszczeń.
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Podgrzewacz do wosku w rolce z bazą do ładowania iWax 40W biały
Podgrzewacz do wosku w rolce z bazą do ładowania iWax 40W biały
Profesjonalny, doskonałej jakości podgrzewacz do wosków o dużej mocy.
Celem marki iWAX jest dostarczanie wielofunkcyjnych narzędzi do zabiegów kosmetycznych z użyciem wosku i parafiny, takich jak nowoczesne podgrzewacze wosku do depilacji. Stawia na ciekawy design, uniwersalność produktów oraz łatwość korzystania, dzięki czemu oferta iWAX skierowana jest zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego.
Stabilna baza wraz z podgrzewaczem o mocy 40W, służy do rozgrzewania wosków we wkładach z rolką 100ml, przeznaczone są do użytku zarówno w gabinetach kosmetycznych jak i do użytku domowego.
Moc: 40W.
Kolor: biały.
Ilość: 1 sztuka.
Model: iWAX.
Pojemność wosku w rolce: 100ml.
Dostępność: brak towaru
Szpatułki 100 do wosk depilacja twarz wąsik bikini
LoveWax drewniane szpatułki do depilacji 100 sztuk
Jednorazowe drewniane szpatułki do nakładania wosku podczas depilacji.
Szpatułki drewniane wąskie do depilacji woskiem 100 sztuk.
- drewniane, niejałowe,
- do depilacji woskiem, pastą cukrową.
Bardzo wygodne do pracy precyzyjnej np. brwi, bikini, pachy, wąsik.
Środki ostrożności:
- Przechowywać w miejscu niewidocznym niedostępnym dla dzieci.
- Używać zgodnie z przeznaczeniem.
- Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób skóry.
- Produkt oferowany na niniejszej aukcji przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Szpatułki drewniane do depilacji woskiem i pastą 50 sztuk standard
Szpatułki drewniane standard
- drewniane, niejałowe
- do depilacji woskiem, pastą cukrową,
- do parafiny, masek kosmetycznych
- niesterylne
- ilość 50 sztuk.
Bardzo wygodne do precyzyjnej pracy przy depilacji np. brwi, bikini, pachy, wąsik.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Produkt do użytku profesjonalnego.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Szpatułki drewniane proste do depilacji długość 15cm 50 sztuk
Szpatułki drewniane proste do depilacji długość 15cm 50 sztuk
Drewniane szpatułki to jednorazowe narzędzie do aplikacji pasty, parafiny czy wosku.
Gładka i delikatna skóra bez podrażnień, to zasługa wysokiej jakości produktów wspomagających zabieg depilacji. Produkty idealnie sprawdzą się nie tylko w profesjonalnych salonach kosmetycznych, ale również dla osób początkujących, które chcą sami spróbować swoich sił.
Ilość: 50 sztuk.
Długość: 11 cm.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Zestaw ItalWax Lotion 2x100ml + Talk + Paski + Szpatułki
Depilacja woskiem to skuteczny i bardzo popularny sposób na usunięcie nadmiaru włosków. Zapewnia długotrwały efekt i jest stosunkowo łatwa do wykonania w domu. Postaw na komfort i zobacz, jak prosta jest depilacja woskiem krok po kroku.
Zestaw zawiera:
- Lotion przed depilacją ItalWax 100 ml 1 sztuka
- Lotion po depilacji ItalWax 100 ml 1 sztuka
Dodatkowo otrzymasz:
- Szpatułki drewniane do depilacji 10 sztuk
- Talk kosmetyczny 3g
- Paski do depilacji 10 ssztuk
ItalWax Pre Wax Lotion - aloesowy lotion przed depilacją
Odtłuszcza skórę i unosi włosy, nie pozostawia efektu przesuszenia. Ekonomicznie wydajny przy zastosowaniu na dużej powierzchni (nogi, ramiona, plecy).
Sposób użycia:
Na części ciała poddawaną zabiegowi nanieść preparat i wcierać go powolnymi okrężnymi ruchami. Po osuszeniu skóry przystąpić do depilacji. Naniesienie preparatu 15 min. przed depilacją zapewnia mniejsze odczucie bólu podczas zabiegu.
Ilość: 1 sztuka
Pojemność: 100 ml
ItalWax After Wax - azulenowy lotion po depilacji
Posiada wszystkie zalety produktu tłustego: łatwo usuwa pozostałości wosku po depilacji, natychmiast się wchłania, ale nie przetłuszcza skóry.
Sposób użycia:
Nałożyć na skórę po depilacji i wmasować delikatnymi ruchami do usunięcia pozostałości wosku.
Ilość: 1 sztuka
Pojemność: 100 ml
ITALWAX TALK KOSMETYCZNY 3g
Mentolowy lub klasyczny wysyłany losowo
Talk nie zawiera tlenku cynku i nie podrażnia skóry. Zalecany przy depilacji skóry woskiem, a także po jej zakończeniu.
Talk usuwa nadmierną wilgoć. Łagodzi wszelkie podrażnienia skóry. Puder zapewnia uczucie świeżości oraz komfortu a także działa dezynfekująco.
Pojemność: 3g
Ilość: 1 sztuka
SZPATUŁKI DREWNIANE DO DEPILACJI
Drewniane szpatułki jednorazowe służą do nakładania ciepłych i bezpaskowych twardych wosków.
- drewniane, nie jałowe
- do depilacji woskiem, pastą cukrową,
- do parafiny, masek kosmetycznych
Ilość: 10 sztuk
PASKI DO DEPILACJI
- Wykonane z wysokiej jakości materiału.
- Paski nie powodują podrażnień na skórze, idealnie współgrają z każdym rodzajem wosku, odrywając go równomiernie.
- Rozmiar 7x20 cm,
- Wykonane w 100% z bawełny
Ilość: 10 sztuk
ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:
- Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
- Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem.
Przeciwwskazania:
Ostre i przewlekłe choroby skóry w miejscu depilacji. Żylaki w miejscu zabiegu.
Produkty oferowane na niniejszej aukcji przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego.
Dostępność: brak towaru
Zestaw ItalWax Żel 2x100 ml + Talk + Paski + Szpatułki
Produkty Italwax, stworzone i wyprodukowane przez włoskiego producenta Filo Bianco S.r., który stosuje do produkcji oczyszczoną naturalną żywicę sosnową oraz hipoalergiczną żywicę syntetyczną, dzięki czemu produkty spełniają najwyższe europejskie standardy.
Depilacja woskiem to skuteczny i bardzo popularny sposób na usunięcie nadmiaru włosków. Zapewnia długotrwały efekt i jest stosunkowo łatwa do wykonania w domu. Postaw na komfort i zobacz, jak prosta jest depilacja woskiem krok po kroku.
Zestaw zawiera:
- Żel przed depilacją ItalWax 100 ml 1 sztuka
- Żel po depilacji ItalWax 100 ml 1 sztuka
Dodatkowo otrzymasz:
- Szpatułki drewniane do depilacji 10 sztuk
- Talk kosmetyczny 3g
- Paski do depilacji 10 sztuk
ItalWax Pre Wax Gel - żel przed depilacją
Oczyszcza i odtłuszcza skórę oraz przygotowuje ją do zabiegu depilacji. Żel przed depilacją jest odpowiedni do stosowania na małych obszarach (pachy, bikini, twarz). Jest bardzo ekonomiczny w użyciu.
Sposób użycia: Na części ciała poddawaną zabiegowi nanieść preparat i wcierać go powolnymi okrężnymi ruchami. Po osuszeniu skóry przystąpić do depilacji. Naniesienie preparatu 15 min. przed depilacją zapewnia mniejsze odczucie bólu podczas zabiegu
Ilość: 1 sztuka
Pojemność: 100 ml
ItalWax After Wax Cooling Gel - chłodzący żel po depilacji
Nie zawiera olejków, nie zatyka otwartych mieszków włosowych. Dzięki zawartości mentolu przyjemnie chłodzi i koi podrażnione zabiegiem miejsce, pozostawiając uczucie gładkiej i jedwabistej skóry.
Sposób użycia: nałożyć na skórę po depilacji i wmasować delikatnymi ruchami do usunięcia pozostałości wosku.
Ilość: 1 sztuka
Pojemność: 100 ml
ITALWAX TALK KOSMETYCZNY 3g
Mentolowy lub klasyczny wysyłany losowo
Talk nie zawiera tlenku cynku i nie podrażnia skóry. Zalecany przy depilacji skóry woskiem, a także po jej zakończeniu.
Talk usuwa nadmierną wilgoć. Łagodzi wszelkie podrażnienia skóry. Puder zapewnia uczucie świeżości oraz komfortu a także działa dezynfekująco.
Pojemność: 3g
Ilość: 1 sztuka
SZPATUŁKI DREWNIANE DO DEPILACJI
Drewniane szpatułki jednorazowe służą do nakładania ciepłych i bezpaskowych twardych wosków.
- drewniane, nie jałowe
- do depilacji woskiem, pastą cukrową,
- do parafiny, masek kosmetycznych
Ilość: 10 sztuk
PASKI DO DEPILACJI
- Wykonane z wysokiej jakości materiału.
- Paski nie powodują podrażnień na skórze, idealnie współgrają z każdym rodzajem wosku, odrywając go równomiernie.
- Rozmiar 7x20 cm,
- Wykonane w 100% z bawełny
Ilość: 10 sztuk
ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:
- Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
- Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem.
Przeciwwskazania:
Ostre i przewlekłe choroby skóry w miejscu depilacji. Żylaki w miejscu zabiegu.
Produkty oferowane na niniejszej aukcji przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego.
Dostępność: brak towaru