ManiBeauty

ItalWax Solo GloWax zestaw do depilacji twarzy z woskiem twardym

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 265,05 zł 279,00 zł (-5%) 265.05
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 195,30 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość kpl.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4
Producent: ItalWax
Kod produktu: 100542

Opis

ItalWax Solo GloWax zestaw do depilacji twarzy z woskiem twardym - produkty i opakowanie

INTELIGENTNE WOSKOWANIE!

Zestaw Italwax Glowax to innowacyjna koncepcja usuwania owłosienia twarzy, odpowiednia zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego.

Zestaw Italwax Glowax to sprytny wybór do zabiegów depilacji woskiem w domu, zapewniający szereg korzyści:

Optymalizacja czasu: zestaw zawiera wszystkie produkty niezbędne do profesjonalnego leczenia w domu.
Kompletny samouczek wideo: korzystając z kodu QR możesz zapoznać się z procedurą usuwania włosów, stworzoną po to, aby depilacja była wyjątkowa, przyjemna i bezbolesna.
Doskonały stosunek jakości do ceny: zestaw zawiera 2 torebki wosku z folii brokatowej Glowax po 80 g każda, idealna ilość na ponad 30 zabiegów woskowania włosów na górnej wardze.
Włoska jakość: w 100% wyprodukowany we Włoszech podgrzewacz do wosku, specjalnie stworzony do użytku z woskami foliowymi Italwax.
Odpowiedni dla skóry wrażliwej: Cherry Pink - nowy wosk foliowy o wielokierunkowym zastosowaniu. Jego wyjątkowa i musująca kompozycja pozbawiona naturalnych żywic sprawia, że jest idealny nawet dla najbardziej wrażliwej skóry, skłonnej do zaczerwienień.

Zestaw zawiera:

 • 1 podgrzewacz do wosku,
 • 1 przewód zasilający,
 • 1 wymienna aluminiowa kapsuła (już włożoną do podgrzewacza wosku),
 • 2 torebki wosku twardego w granulkach, 2x80g (30 zabiegów)
 • 2 saszetki kosmetycznego talku w proszku,
 • 1 butelkę żelu przed depilacją,
 • 1 butelkę z emulsją po depilacji z efektem opóźniającym porost włosów,
 • 20 jednorazowych drewnianych szpatułek „Medium”,
 • 10 jednorazowych drewnianych szpatułek „Brwi”,
 • 1 ulotkę,
 • 2 saszetki z chusteczkami do czyszczenia podgrzewacza wosku.

Co sprawia, że zestaw Italwax Glowax jest idealnym wyborem dla profesjonalistów?

Kompletny zestaw do higienicznych zabiegów depilacji:

 • Jednorazowe kapsułki zapewniające w 100% higieniczny zabieg depilacji woskiem.
 • Kompaktowy i wygodny podgrzewacz do wosku przeznaczony do zabiegów depilacji małych powierzchni.
 • Idealny dla kosmetyczek, które wykonują mobilne usługi woskowania w domu klienta (łatwy transport i przechowywanie)

PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO DEPILACJI PRZECZYTAJ UWAŻNIE DO KOŃCA NINIEJSZĄ INSTRUKCJĘ.

Depilacja “wąsika”.

 1. Za pomocą nożyczek otwórz torebkę wosku filmowego GLOWAX “Cherry Pink” i wsyp wszystkie granulki do wymiennej kapsuły złoteg koloru, umieszczonej w podgrzewaczu wosku. Ważne:Nigdy nie należy używać podgrzewacza wosku bez wymiennej kapsuły; może to spowodować uszkodzenie urządzenia i przegrzanie wosku.
 2. Załóż pokrywkę i podłącz urządzenie do źródła zasilania. Podgrzewacz wosku Italwax nie posiada wyłączników: włącza się w momencie podłączenia do prądu i osiąga temperaturę użycia wosku Italwax, utrzymując ją na stałym poziomie.
 3. Po około 30 minutach zdejmij pokrywkę z urządzenia i za pomocą szpatułki “Medium” wymieszaj wosk, który jeszcze się całkowicie nie stopił, uważając, aby go nie wylać. Zostaw łopatkę w wosku i pozostaw na kolejne 10 minut bez pokrywki.
 4. Wymieszaj wosk, aby uzyskał jednolitą konsystencję, osiągnie tym samym optymalną temperaturę zastosowania (około 38 °C), gdy będzie miał konsystencję miodu. Usuń wosk, który nagromadził się na łopatce, zbierając go z wewnętrznej krawędzi wymiennej kapsułki: jeśli ilość wosku pozostawiona na łopatce jest zbyt duża, usuń ją i weź nową kapsułkę.
 5. Pobierz niewielką ilość produktu za pomocą szpatułki, obróć ją między palcami, tak, aby “owinąć” na niej wosk i zapobiec jego kapaniu i tworzeniu się “nitek”. Ważne: przed nałożeniem wosku na twarz, nałóż go na przegub dłoni, aby upewnić się, że temperatura jest stosowna; jeśli nie, odłącz urządzenie od zasilania, odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie.
 6. 6. Nałóż niewielką ilość żelu woskowego na płatek kosmetyczny i rozprowadź na powierzchni skóry, która ma zostać poddana depilacji, tak, aby usunąć wszelkie resztki makijażu i zanieczyszczenia. Usuń produkt i pozostaw skórę suchą. Nałóż cienką warstwę talku kosmetycznego w proszku. Ważne: wosk nie może mieć kontaktu z włosami, zalecamy zebranie włosów w kucyk, lub oddzielenie ich za pomocą opaski.
 7. Pobierz niewielką ilość wosku za pomocą szpatułki i rozprowadź go naciskając. Zacznij od rozprowadzania pod nosem, następnie rozprowadź nad ustami. Upewnij się, że warstwa wosku ma taką samą grubość na całej powierzchni. Odczekaj około dziesięciu sekund: kiedy wosk przestanie się kleić, będzie gotowy do usunięcia. Ważne: zaleca się podzielenie usuwania włosków na dwie części, najpierw po prawej stronie, a następnie po lewej (lub odwrotnie). Na końcu, w razie potrzeby, należy poprawić depilację na środku (pod nosem).
 8. Jedną ręką należy napiąć skórę. Podnieś płatek wosku i kontynuuj odklejanie, które powinno być wykonywane równolegle do powierzchni skóry, zdecydowanym ruchem od zewnątrz, w kierunku środka twarzy. W razie potrzeby, należy powtórzyć czynność. Ważne: nie należy powtarzać depilacji więcej niż dwa razy na tej samej powierzchni skóry.
 9. Po zakończeniu depilacji należy nałożyć emulsję po woskowaniu, co złagodzi wszelkie zaczerwienienia i spowolni odrastanie włosów.
 10. Po zakończeniu zabiegu depilacji, należy wyrzucić szpatułkę i odłączyć urządzenie. Dopiero po ostygnięciu wosku można z powrotem nałożyć pokrywkę. Rozpuszczony wosk, pozostały w wymiennej kapsułce, może być użyty do ponownej depilacji, w razie potrzeby można uzupełnić go tym samym rodzajem wosku. Wosk usunięty z twarzy należy wyrzucić po zakończeniu zabiegu depilacji (do odpadów mieszanych)

PO WOSKOWANIU: depilacja może spowodować pojawienie się lekkiego zaczerwienienia, które, w zależności od indywidualnej wrażliwości skóry, może trwać od 10 minut do 3 godzin. Jest to normalna reakcja, którą można złagodzić za pomocą emulsji po woskowaniu. Jeśli zaczerwienienie i dyskomfort utrzymują się, należy skonsultować się z lekarzem. Zaleca się odczekać co najmniej 72 godziny między zabiegami usuwania owłosienia.

WSKAZÓWKI: można odłączyć urządzenie od zasilania, aby przenieść je w wygodniejsze miejsce podczas wykonywania zabiegu depilacji. Upewnij się, czy wosk nie jest zbyt zimny, w takim wypadku podłącz go ponownie do prądu. Jeśli wosk wyleje się na gładką powierzchnię, należy odczekać aby ostygł, a następnie odkleić go, z tkanin jest usuwalny po ich wypraniu w pralce.

UWAGA: gdy ilość wosku jest mniejsza niż ta rozpuszczona przy pierwszym użyciu, czas nagrzewania może się skrócić. Podgrzewacz wosku jest przeznaczony do osiągania temperatury topnienia wosków warstwowych Italwax; nie należy go używać w połączeniu z innymi woskami depilującymi. Nie należy mieszać różnych rodzajów wosków Italwax w tej samej wymiennej kapsule, każdy wosk musi mieć własną, specjalną kapsułę.

PIERWSZE UŻYCIE: należy sprawdzić reakcję skóry, nakładając wosk na przegub dłoni, stosując się do wszystkich wskazówek zamieszczonych w instrukcji obsługi. Jeżeli po upływie 24 godzin nie zostanie wykryta żadna niepożądana reakcja, można przystąpić do użycia produktu.

INSTRUKCJE DOTYCZĄCE CZYSZCZENIA: Aby usunąć wosk z zewnątrz urządzenia, należy użyć dołączonych do zestawu ściereczek, przeznaczonych do czyszczenia podgrzewacza wosku. Urządzenie musi być odłączone od źródła zasilania, ale jeszcze letnie. Podgrzewacz wosku powinien ostygnąć, zanim odłoży się go na miejsce. Jeśli masz trudności z podniesieniem pokrywki przed użyciem, włącz podgrzewacz woskowy i pozostaw go do ogrzania na co najmniej 10 minut. Aby zapobiec powtórzeniu się problemu, należy oczyścić krawędź podgrzewacza woskowego i pokrywkę, jak opisano powyżej. Ważne: Nie należy używać ostrych przedmiotów do usuwania stwardniałego wosku lub do czyszczenia podgrzewacza wosku. Nie należy pozostawiać szpatułki w wosku po odłączeniu podgrzewacza wosku od zasilania. Grzałka woskowa pozostaje gorąca, dlatego należy uważać, aby nie dotknąć metalowych części podczas użytkowania i czyszczenia.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: należy zapoznać się z informacjami zawartymi na opakowaniu, przestrzegać wskazówek i zastosować się do wszystkich środków ostrożności dotyczących użytkowania oraz zachować opakowanie. Produkt nadaje się do usuwania owłosienia na twarzy (wąsika, broda, brwi, baczków). Produkt nie jest przeznaczony dla osób starszych, diabetyków lub osób na doustnej terapii retinoidalnej. Możliwe jest stosowanie wosku w czasie ciąży, ale może doprowadzić do pojawienia się na skórze siniaków. Nie należy stosować wosku na blizny, znamiona, krosty, podrażnioną lub oparzoną na słońcu skórę oraz na skórę, która w przeszłości wykazywała niepożądane reakcje po zastosowaniu wosków depilacyjnych. W przypadku osób przyjmujących jakiekolwiek leki, które mają wpływ na stan skóry, lub w przypadku jakichkolwiek chorób skóry, przed użyciem produktu należy skonsultować się z lekarzem lub pracownikiem służby zdrowia. Osoby o ograniczonych zdolnościach fizycznych, sensorycznych lub umysłowych powinny używać tego urządzenia tylko pod nadzorem osoby odpowiedzialnej za ich bezpieczeństwo.

PRZECHOWYWAĆ Z DALA OD DZIECI. NIEBEZPIECZEŃSTWO: podgrzewacz wosku jest urządzeniem elektrycznym, nie należy go używać mokrymi rękoma i nie należy go zanurzać w wodzie lub innej cieczy. Jeśli po podłączeniu do zasilania urządzenie wpadnie do wody, należy je natychmiast odłączyć od zasilania. Nie wyciągaj urządzenia z wody.

OSTRZEŻENIE: Włączonego urządzenia nigdy nie należy pozostawiać bez nadzoru. Należy używać wyłącznie oryginalnego przewodu zasilającego, załączonego w opakowaniu. Nigdy nie należy używać urządzenia, gdy przewód zasilający jest uszkodzony, gdy nie działa prawidłowo, lub gdy było ono wcześniej zanurzone w wodzie. Przewód zasilający należy przechowywać z dala od rozgrzanych powierzchni. Nie należy owijać przewodu zasilającego wokół urządzenia. Zawsze po użyciu należy odłączyć urządzenie od żródła zasilania. Należy odczekać aż ostygnie, zanim zostanie odłożone na miejsce. W przypadku awarii, nie należy próbować naprawiać podgrzewacza. To urządzenie nie zawiera żadnych komponentów ani części zamiennych, które mogłyby być wymienialne przez użytkownika. Jeśli kabel główny jest uszkodzony, należy go wymienić po konsultacji z wykwalifikowanym personelem. Aby zmniejszyć ryzyko oparzeń, porażenia prądem, pożaru lub obrażeń, przed podłączeniem urządzenia do żródła zasilania należy sprawdzić, czy napięcie podane na urządzeniu jest zgodne z napięciem sieciowym. Nie zaleca się korzystania z adapterów, listw zasilających i/lub przedłużaczy.

WAŻNE: wosk i wszystkie produkty zestawu nie są przeznaczone do połykania. W przypadku połknięcia, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem i pokazać mu zewnętrzne opakowanie produktu. Należy unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami, należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza. Przekreślony symbol pojemnika na odpady oznacza, że urządzenie to podlega selektywnej zbiórce odpadów (odpady elektryczne i elektroniczne) i nie może być składowane jako mieszane odpady komunalne.Produkt posiada znak CE i jest produkowany zgodnie z Dyrektywą niskonapięciową.

Produkt posiada znak CE i jest produkowany zgodnie z Dyrektywą niskonapięciową.

Środki ostrożności:

 • Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
 • W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości - przerwać stosowanie produktu.
 • Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem.

Przeciwwskazania- jakiekolwiek zmiany chorobowe skóry.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Szablon Modern Standard od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium