ManiBeauty

Czas i koszty dostawy

Czas i koszt dostawy uzależniony jest od wybranej formy płatności oraz wielkości zamówienia. Wszystkie zamówienia realizowane są w przeciągu 1 dnia roboczego. Standardowy czas dostawy zamówienia to zaledwie 24 godzin. Czas dostawy może nieznacznie się wydłużyć do maksymalnie 5 dni roboczych.

Kurierzy dostarczają przesyłki w godz. 9-16, dlatego należy pamiętać o tym, by zaadresować paczkę w miejsce, w którym przebywamy w tych godzinach - może być to także zakład pracy (należy wpisać nazwę firmy).
Przed odebraniem paczki sprawdź, czy nie jest uszkodzona. Jeśli jest uszkodzona mechanicznie - bezwzględnie otwórz ją w obecności kuriera. Jeśli zawartość również została uszkodzona - należy spisać protokół, który jest podstawą w procesie reklamacji.

Sklep nie odpowiada za odebranie od kuriera uszkodzonej paczki.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo w związku z epidemią koronawirusa (COVID-19), zachęcamy do płatności online za zakupione towary.

  

Nowa usługa InPost Paczka w Weekend to odpowiedź na  rosnące w ostatnim czasie zainteresowanie zakupami w Internecie. Od 12 marca 2021 roku przesyłki będą doręczane do Paczkomatów w całej Polsce także w soboty i niedziele. InPost jest pierwszym operatorem logistycznym, który uruchomił usługę dostaw w weekend na terenie całego kraju. Pamiętaj - na odbiór paczki z Paczkomatu Inpost masz 2 dni od otrzymania powiadomienia.
 
 
 
do góry
Szablon Modern Standard od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium